Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Arber Zaimi

Arbër Zaimi i Vetëvendosjes: Prisnim nga Shqipëria, si anëtare e KS në OKB, të thërriste mbledhje urgjente për situatën në veriun e Kosovës

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosja, Arbër Zaimi, ka reaguar për situatën e tensionuar në veri të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, Zaimi thotë se Shqipëria,...

Arbër Zaimi: Edhe shqiptarët që ikin nëpër kuti kartoni në Angli, ëndërrojnë të kenë suksesin e Dua Lipës!

Nga Arbër Zaimi Dje në rrjetet sociale ishin postuar dy foto përbri njëra-tjetrës, në njërën popstarja britanike me origjinë shqiptare Dua Lipa merrte pasaportën e...

Këshilltari i Albin Kurtit ‘kapet mat’ në Tiranë, e kalon fundjavën në kazino

Këshilltari politik i Albin Kurtit, Arbër Zaimi, është parë këtë fundjave në Tiranë. Pas orës policore, duket se ai ka zgjedhur që të kalojë natën...

Zyrtari i VV-së akuza Edi Ramës: I premtoi Kosovës vaksina Pfizer, pasi erdhi Kurti në qeveri deshi të na jepte kineze

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosja, Arbër Zaimi  përmes një postimi ka ngritur akuza kundrejt kryeministrit, Edi Rama. Sipas tij, Rama i premtoi Kosovës 11 mijë doza...

Zyrtari i lartë i Vetëvendosjes: Do të kultivohen marrëdhënie të mira mes Kosovës dhe Shqipërisë

Zyrtari i lartë i Lëvizjes Vetëvendosje Arbër Zaimi, shprehet se Kosova dhe Shqipëria nuk e kanë luksin që të kenë konflikte institucionale, ndaj sipas...

Lajmet e fundit