Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

arber sejdiu

Mediat ndërkombëtare ikonë për vrasjen e Marigona Osmanit, test për qeverinë Kurti

Vrasja e 18-vjeçares Marigona Osmani nga dy të rinj, ku një prej tyre ishte dhe bashkëjetuesi i të resë nxiti debat në mbarë opinionin...

Vrasja e 18-vjeçares, Sejdiu zbulon detaje të reja: Marigona është goditur çdo ditë në mënyrë sistematike

18-vjeçarja Marigona Osmani, nga Ferizaj, e cila u vra brutalisht nga bashkëjetuesi i saj, Dardan Krivaqa, ka përjetuar dhunë fizike e psikike sistematike. Ky detaj...

Lajmet e fundit