Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

arber paplekaj

Vrau Pjerin Xhuvanin në Elbasan, shtyhet gjyqi për ish-efektivin e RENEAS, pjesë e grupit për mbrojtjen e votës të PD

Gjyqi për ish-efektivin e RENEAS Arbër Paplekaj është shtyrë. Togat e zeza janë mbledhur paraditen e kësaj të premteje, por seanca nuk është zhvilluar...

“Braktisi Arbër Paplekajn”, Bardhi “flakë për flakë” me Berishën: O babi i Zenit, prit të mbarojnë hetimet! Unë nuk mohoj askënd

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i deputetit të PD-së, Gazment Bardhit, pas akuzave të bëra nga ish-kryeministri, Sali Berisha, ndaj tij për ngjarjen...

Gazment Bardhi i del në mbrojtje Arbër Paplekajt, vrasësit të Pjerin Xhuvanit: Nuk është kriminel, i ndodhi një fatkeqësi!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, i ka dalë në mbrojetje Arbër Paplekajt, personit që akuzohet për vrasjen e Pjerin Xhuvanit pak...

Zbardhet dëshmia e Paplekajt që dyshohet se vrau Pjerin Xhuvanin: Jam i tronditur, nuk e di në çfarë rrethanash ndodhet familja ime

Është zbardhur dëshmia e Arbër Paplekaj, i cili akuzohet si autor i ngjarjes së rëndë në Elbasan ku u humbi jetën një person Pjerin...

“Lavdëroi vrasësin e Elbasanit si ushtarak shembullor”, Mero Baze thumbon Bashën: Si qitës ishte i mirë, por vrau një qytetar në emrin tuaj

Gazetari i njohur Mero Baze ka thumbuar sot kreun e PD-së, Lulzim Basha pas deklaratës së tij lidhur me Arbër Paplekaj, personin që vrau...

Lajmet e fundit