Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

arber papleka

“Na qëlluan të parët”, ZBARDHET dëshmia e ish-efektivit të RENEA-s që vrau Pjerin Xhuvanin: E bëra për vetëmbrojtje

Zbardhet dëshmia e autorit të krimit të sotmë në Elbasan, Arbër Papleka, i cili vrau Pjerin Xhuvanin dhe plagosi tre të tjerë, efektiven e...

Pa targa dhe me xhama të zinj, kjo është makina që dyshohet se ishte mbushur me para dhe karta identiteti

Kjo që shikoni në foto është makina e dyshuar se udhtonte në qytetin e Elbasanit e mbushur me karta identiteti dhe para për blerjen...

Vrau Pjerin Xhuvanin në mes të Elbasanit, ish-efektivi i RENEA-s vodhi makinën e një qytetari dhe u largua, policia shoqëron Gazment Bardhin (DETAJE)

Detaje të reja janë bërë me dije lidhur me ngjarjen e mesditës së sotme në lagjen “5 maji” në Elbasan, pranë zyrës elektorale të...


Lajmet e fundit