Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

arber cekaj

“Të lidhur me Ndragheta-n dhe Camorra-n”, media vendase tregon si mafia shqiptare kontrollon trafikun e kokainës në Ekuador: Erdhën pas Arbër Çekajt, shfaqen si...

Ditët e gjata në palestra ose kafene përmbledhin jetën e përditshme të liderëve të mafies Ballkanike që janë vendosur në Ekuador. Në këto hapësira,...

14 vite burg për 613 kg kokainë mes bananeve, Gjykata rrëzon Arbër Çekajn, pronari i “Arbri Garden”: Nuk dua të mbrohem më nga Maks...

Gjykata e Apelit rrëzon kërkesën e Arbër Çekaj, pronar i kompanisë së bananeve “Arbri Garden”, për të mos pranuar gjykimin e shkurtuar. Më herët,...

49 kg kokainë në konteinerin e ‘Ecoalmax’, zbardhet dëshmia e Selim Çekajt: Unë porosita banane në Ekuador, dhe banane prisja

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 72 vjeçarin Selim Çekaj, pronari i kompanisë së bananeve “Ecoalmax”, në konteinerin e së cilës u kapën...

U kap me 49 kg kokainë, flet avokati i Selim Çekaj: Është 72 vjeç, nuk di as anglisht as spanjisht, si komunikoi me trafikantët...

Sot Gjykata e Durrësit dha vendimin duke e lënë në burg babain e Arbër Çekaj, Selim Çekaj, i cili u kap me 49 kg...

Iu kapën 49 kg kokainë në kontenier bananesh, Gjykata jep vendimin për Selim Çekaj

Gjykata e Durrësit ka dhënë vendimin "arrest me burg" për 72-vjeçarin Selim Çekaj, të cilit iu gjetën nga policia 49 kg drogë e llojit...

FOTO: Ky është 72 vjeçari Selim Çekaj, pronari i kompanisë së bananeve ‘Ecoalmax’; në konteinerin e tij u kapën 49 kg kokainë nga Ekuadori

Newsbomb.al siguron foton e Selim Çekajt, 72 vjeçarit-pronar i kompanisë së bananeve “Ecoalmax” në kontenierin e së cilës u kapën dje 49 kg kokainë...

49 kg kokainë në konteinerin e ‘Ecoalmax’, avokati i Selim Çekajt: Është i implikuar shteti! Ne mbajmë përgjegjësi vetëm për bananet nga Ekuadori

Maks Haxhia, avokati i pronarit të kompanisë “Ecoalmax” Selim Çekaj, ku u gjetën mëngjesin e sotëm 49 kg kokainë të fshehura në konteinerin me...

‘EcoAlmax’ u hap 20 ditë pasi u arrestua Arbër Çekaj me 613 kg kokainë, sot babai i tij u kap vetë me 49 kg...

Selim Çekaj, administratori i kompanisë së bananeve “Ecoalmax”, është arrestuar sot nga Policia pasi gjatë një kontrolli në konteinerët që kishin mbërritur nga Ekuadori...

49 kg kokainë në Durrës në konteinerët me banane, arresohet babai i Arbër Çekaj, pronari i ‘Arbri Garden’ që solli 613 kg ‘të bardhë’...

Selim Çekaj, administratori i kompanisë së bananeve “Ecoalmax”, është arrestuar sot nga Policia pasi gjatë një kontrolli në konteinerët që kishin mbërritur nga Ekuadori...

U dënua me 14 vite burg për 613 kg kokainë në banane, Arbër Çekaj ankimon vendimin e Gjykatës: Jam i pafajshëm

Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Arbi Garden” në kontenierin e së cilës u kapën 613 kilogram kokainë, ka ankimuar vendimin e Gjykatës së Posaçme...

Lajmet e fundit