Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

arber cakaj

Trafiku i 613 kg kokainë, caktohet gjyqtarja paraprake e dosjes

Caktohet gjyqtarja paraprake për dosjen e trafikut të 613 kg kokainë, me të pandehurit Arbër Çekaj, Donaldo Lushaj dhe Armando Pezaku. ...

Lajmet e fundit