Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

arbenita

Një muaj që u bë nënë, Arbenita poston foton e ëmbël me vajzën në krahë

Një muaj më parë modelja Arbenita dhe Fero u bënë prindër për herë të parë. Arbenita solli në jetë vajzën e tyre, të cilën e...

Fero me sytë të mbushur me lot, reperi sjell foton e parë familjare dhe zbulon emrin e vajzës

Ky mëngjes i datës 24 prill ka qenë tepër i veçantë për Arbenitën dhe Feron. Vogëlushja e tyre erdhi në jetë dhe çifti u...

Arbenita Ismajli publikon foton, ja si e pret Feron kur ai shkon për ta takuar

Modelja Arbenita Ismajli dhe Fero po e përjetojnë dashurinë e tyre nga një lidhje në distancë. Arbenita jeton në Britaninë e...

I vodhi Instagramin, Fero i dërgon video: Ma kthe, do t’i nis lekët që m’i lype! Hakeri i poston foto ‘hot’ të Arbenitës

Feron e ka "gjetur belaja". Prej disa ditësh atij i kanë hakuar Instagramin dhe kanë publikuar përmbajtje të pahijshme në të. Foto personale të...

Feros i hakuan profilin, por shikoni çfarë i ndodh të dashurës së tij Arbenitës (FOTO)

Dje, reperit kosovar Fero i hakuan profilin e Instagramit, dhe postuan atje foto dhe komente jo të përshtatshme. Personi që ia...

Fero dha lajmin e ndarjes nga Arbenita ndërsa modelja habit me reagimin e saj (FOTO)

Lidhja e reperit te njohur Fero me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura. ...

Fero i jep fund lidhjes me Arbenitën, habit fansat me atë që thotë publikisht

Fero është kthyer në një nga reperat më të pëlqyer për adoleshentët dhe të rinjtë. Kohët e fundit ai ka qenë...

Lajmet e fundit