Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

arbenita ismajli

“E ke burrin në burg, po mos u reklamo shumë”, Arbenita Ismajli “kryqëzohet” nga ndjekësit

Arbenita Ismajli vazhdon të marrë vëmendje me imazhet që poston në rrjetet sociale.Modelja ka publikuar së fundmi disa  foto në Instagram, ku shihet në...

Pritjes së ëmbël i vjen fundi, Fero dhe Arbenita bëhën prindër për herë të parë (FOTO)

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, modelja Arbenita Ismaili dhe reperi Fero janë bërë prindër për herë të parë. Arbenita ka sjellë gjatë orëve...

I publikoi foton para dhe pas operacionit, Arbenita Ismajli kërcënon mjeken ruse: Sapo të shkelësh në Britani…

Përplasja virtuale mes modeles kosovare Arbenita Ismajli dhe doktoreshës ruse që pretendon se e ka kuruar në fytyrë, vazhdon dhe së fundmi me tone...

Arbenita çmend ndjekësit në Instagram, ul kamerën dhe filmon pjesën e poshtme të trupit, gjoksi bombastik… (FOTO)

Modelja tashmë e njohur për publikun shqiptar, Arbenita Ismajli, shquhet për trupin e saj elegant dhe me forma perfekte. Bukuroshja kosovare...

Sa romantike! Arbenita i bën Feros urimin më të ëmbël për ditëlindje (FOTO)

Fero sot ka ditëlindjen dhe mesa duket i bëri vetes një dhuratë, duke nxjerrë projektin muzikor '2PAC'. Reperi i njohur mbush 23 vjeç dhe...

Të pasmet e Arbenitës bëjnë namin në internet, por shikoni këtë foto të saj ‘para operacionit’

Dy javë më parë Arbenita u përfol për disa ndërhyrje në fytyrë, teksa një klinikë në Rusi publikoi fotot para dhe pas operacionit të...

Arbenita publikon pjesë nga dokumentari i ‘PORNHUB’ dhe thotë: Nuk kam parë kurrë PORNO në jetën time

Modelja Arbenita Ismajli ubë një emër shumë i njohur për publikun kur konfirmoi lidhjen e saj me reperin kosovar Fero. Dyshja...

E dashura e reperit shqiptar i lë të gjithë ‘me gojë hapur’, fotot e fundit janë bombastike

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të suksesshme e cila prej vitesh jeton në Amerikë. Lidhja me reperin kosovar Fero...

‘Kthej kokën pas për të parë nëse b*tha ime po bëhet më e madhe’, Arbenita çmend Instagramin me foton e fundit (Mbyllni sytë)

Arbenita Ismajli është një ndër modeltet më të njohura, e cila ka bërë bujë edhe për shkak të lidhjes së saj me reperin Fero....

Lajmet e fundit