Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

arben ristani

“Politikanët bëjnë foto me shumë persona”, Ristani i përgjigjet Bashës për foton me Myftar Lumneshin: Gënjen! Kemi ngrënë dreka dhe darka në lokalin e...

Pasditen e sotme në media u publikuan foto të Lulzim Bashës me Myftar Lumneshin, pasi ky i fundit akuzohet nga vetë Basha se është...

“Unë ta fus llapën aty ku …”, “plas”mes Salianjit dhe Ristanit: Nuk je këtu duke pirë raki (Debati i plotë)

Një debat i ashpër ka përfshirë mbrëmjen e djeshme deputetin Ervin Salianji dhe Arben Ristanin, debat i cili ka shkuar deri në ofendime personale...

“Je kriminel”/ Ristani “përplaset” me Salianjin, deputeti: Ke marrë para dhe ke futur në burg gazetarë! Nëse jo, unë lë mandatin

Ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së Arben Ristani është përplasur mbrëmjen e sotme me deputetin Ervin Salianji. Gjatë debatit Ristani e ka quajtur deputetin kriminel, të...

Si e shihni vizitën e Gabriel Escobar? Përgjigjet Ristani: Ishte një takim rutinë, Basha ka takuar edhe Donald Trump

Ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani ka komentuar mbrëmjen e sotme vizitën e zëvendës Ndihmës Sekretarit të Shtetit të SHBA, Gabriel Escobar, ku...

“Bëre ndonjë truk?” Fitorja e Bashës ndaj Ramës në 2011, rrëfehet pas 10 vitesh Arben Ristani: Kërkesa erdhi nga juristët e PD, ju betohem...

Fitorja e Lulzim Bashës ndaj Edi Ramës për kreun e Bashkisë së Tiranës në vitin 2011 vijon të komentohet edhe në ditët e sotme,...

“Të kam parë TAP shumë herë, modero alkoolin”, PLAS në studio mes Artur Zhejit dhe Arben Ristanit, ish-deputeti: Ti ke marrë zarfa diku…

Një debat i ashpër dhe që ka kaluar në sulme personale ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku analisti Artur Zheji dhe...

A duhet votuar propozimi i Bashës për Kuvendin? Përgjigjet Ristani: Më 11 Dhjetor pakica i nënshtrohet shumicës

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Arben Ristani foli mbrëmjen e sotme për “përplasjen” Berisha-Basha, konkretisht për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar. Ai tha se në...

Pse nuk i dorëzuat te Gaz Bardhi? Flamur Noka i prerë: Ai dhe Lul Basha janë pengje të Ramës! Kemi 4,200 firma, mblodhëm sot...

Deputeti demorkat Flamur Noka, pjesë grupit që mbështet ish-kryeministrin Sali Berisha, ka thënë se firmat e mbledhura nga delegatët e PD për mbajtjen e...

“Nuk e rrëzoni dot Bashën, atë e mbron Uashingtoni”, Spartak Ngjela “kërcënon”Ristanin: Më lër të flas ose do ndërpres marrëdhëniet me ty

Avokati Spartak Ngjela ëhstë shprheur mbrëmjen e sotme se Kuvendi Kombëtar që kërkon të mbledhë Sali Berisha nuk e rrëzon dot Lulzim Bashën si...

“Armik i demokracisë”, Arben Ristani sulmon Bashën: Sillet si sundimtar mesjetar, ka shkelur statutin

Ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së Arben Ristani ka folur mbrëmjen e sotme për zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike. Ai tha në “Open” se i...

Lajmet e fundit