Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

arben qorri

Po kthehej nga spitali, 60-vjeçari nga Berati bie në kanal dhe plagoset rëndë (EMRI)

Një 60-vjeçar është plagosur rëndë ditën e sotme në fshatin Veterrik në Berat. Arben Qorri mësohet se ka rënë në një kanal teksa po...

Lajmet e fundit