Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Arben Pëllumbin

Veliaj prezanton Arben Pëllumbin nga Njësia 2: Së shpejti korsi biçikletash deri në Liqenin e Farkës dhe dy shkolla të reja në Sauk

Teksa prezantoi Arben Pëllumbin, kandidatin e Partisë Socialiste për Tiranën në zgjedhjet e 25 Prillit, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha disa...

Lajmet e fundit