Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

arben pellumbi

Kreu i Ballit Kombëtar flet në Kuvend, socialisti Arben Pëllumbi e ndërpret, Alimadhi nervozohet: Kafshoje çik gojën kafshoje, kush je ti ore?! (VIDEO)

Kreu i Partisë Balli Kombëtar Shqiptar, Adriatik Alimadhi ka mbajtur sot fjalën e fundit në Kuvend. Teksa ai tregonte “histori” nga e kaluara, socialisti...

Mungesa e Ramës “shkurton” mbledhjen e Asamblesë së PS-së: Vendimet merren për 26 minuta, flasin Taulant Balla dhe Arben Pëllumbi, të tjerët vetëm ngrenë...

Ditën ne sotme u zhvillua Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste, ku u miratuan disa vendime të rëndësishme, siç ishte mbajtja e Kongresit të Jashtëzakonshëm...

Arben Pëllumbi raporton në Asamblenë e PS: Anëtarësia jonë përbëhet nga 123 mijë shokë e shoqe. Patronazhistët na ndihmuan të fitojmë në 25 prill

Sekretari organizativ i PS, Arben Pëllumbi ka bërë sot në Asamblenë e PS një përmbledhje mbi gjendjen dhe veprimtarinë e strukturave kryesore të partisë...

Shkarkimi i Metës/ Sekretari i PS: Cënoi Kushtetutën! Daci: Shkeljet e Presidentit janë të lehta, mund të mos merret vendim

Sekretari Organizativ i PS-së Arben Pëllumbi dhe juristi Jordan Daci komentuan mbrëmjen e sotme nismën e 50 deputetëve socialistë për shkarkimin e presidentit Ilir...

Shpërthimi i fuqishëm në Fushë Krujë: Kush është Arben Pëllumbi, i vendosën 4 herë tritol në shtëpi, 2 herë brenda 1 muaji

Një shpërthim i fuqishëm tritoli është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Fushë Krujë, në derën e shtëpisë së shtetasit Arben Pëllumbi. Fatmirësisht në momentin...

Kandidati i PS te njësia 2 del në lagje për të kërkuar votën, takon poshtë pallatit Gramoz Ruçin, i kërkon dhe atij votën

Kandidati i PS te njësia 2, Arben Pëllumbi ditën e sotme ka dalë në lagje për të kërkuar nga qytetarët që ta votojnë në...

Lista me të dhënat e qytetarëve, flet Arben Pëllumbi: Nuk është e jona sepse ne s’kemi listë me të dhëna private, ky është roli...

Sekretari Organizativ i Partisë Socialiste, Arben Pëllumbi, ka folur mbrëmjen e sotme për denoncimet e PD për listën me emrat dhe të dhënat e...

Ndërroi jetë për shkak të COVID-19, një shkollë në Tiranë do të marrë emrin e Bashkim Finos

Një shkollë në tiranë do të marrë emrin e ish-kryeministrit Bashkim Fino, i cili një ditë më parë u nda nga jeta për shkak...

‘Xhelozi’ pas prurjeve të reja nga LSI, zyrtari i lartë i PS-së: Të mos kthehen si gjeneralë te ne

Disa figura të rëndësishme të Lëvizjes Socialiste për Integrim vendosën që të kalonin nga Partia Socialiste. Përmendim këtu ish-ministrin e LSI-së,...

‘Pse na i ndaluat koalicionet?’, ‘plas’ në emision mes Dukës dhe sekretarit të PS: Pse ç’a jemi ne t’i plotësojmë të gjitha? Ne luftojmë...

Kryetari i PAA, Agron Duka ka pasur një përplasje në emisionin 'Repolitix' me Arben Pëllumbin, sekretar organizativ i PS-së. Duka ka...

Lajmet e fundit