Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

arben ndoka

Akuza e fortë e Lulzim Bashës: Arben Ndoka dhe Altin Hajri u liruan qëllimisht 1 javë para zgjedhjeve! Këta, djali dhe dhëndri i Aqif...

Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë një akuzë të fortë nga Lezha, ku është takuar me strukturat e Patisë atje. Ai është shprehur...

Abuzimi me tokat në Shëngjin, Arben Ndoka flet pas pushimit të çështjes: Skenar i sajuar për të rrëzuar qeverinë Rama

Ish-deputeti Arben Ndoka ka reaguar pas vendimit të Gjykatës për të pushuar hetimet lidhur me dosjen e famshme “VOL-VO 4”. Në një prononcim për gazetarin...

Akuzohej për tjetërsim pronash, pushohen hetimet edhe për ish-deputetin e Arben Ndoka

Gjykata ka pushuar hetimet për ish-deputetin e Partisë Socialiste Arben Ndoka. Kujtojmë se Ndoka u akuzua për tjetërsim pronash në Shëngjin dhe Rana e Hedhun....

Zbulohen 75 pasuritë e konfiskuara me vlerë 55 mln euro, qindra-mijëra sipërfaqe toke dhe apartamente në Lezhë

GJKKO mori vendimin për çështjen e tjetërsimit e pronave në Shëngjin të Lezhës, e cila përfshihet në dosjen 339. Mes të...

Çështja e Arben Ndokës rikthehet në Gjykatën e Lezhës, Gjykata e Posaçme shpall mos-kompetencën për akuzat ndaj ish-deputetit

Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka shpallur mos-kompetencën për akuzat ndaj ish-deputetit të PS, Arben Ndoka. Arben Ndoka...

Pushohet çështja ndaj vëllait të Arben Ndokës, një pjesë e dosjes “339” kalon për gjykim

Kalon për gjykim një pjesë e dosjes “339”, ndërsa Gjykata e Posaçme ka vendosur të pushojë çështjen ndaj vëllait të ish-deputetit socialist Arben Ndoka....

‘Rana e Hedhun’/ Ish-deputeti Arben Ndoka paraqitet në GJKKO për seancën paraprake

Mbahet seanca paraprake për ish-deputeti i PS Arben Ndoka i cili është paraqitur ditën e sotme në GJKKO.  Ndoka akuzohet së...

‘Rana e Hedhun’/ Shtyhet seanca gjyqësore për ish-deputetin e PS Arben Ndoka

Ditën e sotme u prit të zhvillohej seanca gjyqësore për ish deputetin e PS, Arben Ndokaj dhe 12 persona të tjerë. ...

E kapi megaoperacioni ‘’VOL-VO 4’’, Krimet e Rënda refuzojnë për herë të dytë Arben NDOKËN

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda rrëzoi për të dytën herë kërkesën e ish-deputetit të PS-së për qarkun e Lezhës Arben Ndoka. ...

Dosja 339/ Dalin 12 EMRAT e parë të personave të përfshirë, mes tyre dy nipërit e ish-deputetit socialist

Dalin emrat e 12 personave të parë të ‘dosjes 339’ që do të shkojnë për gjykim në Gjykatën e Krimeve të Rënda. ...

Lajmet e fundit