Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

arben merkuri

U ekzekutua para lokalit në Sukth, Klodiana Lala: “Maneci” kishte informacion për vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi! Edhe për “faqedjegurin”

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala, ka dhënë sot detaje të reja nga ekzekutimi i Arben Mërkurit në Sukth të Durrësit. I njohur edhe si...

DETAJE nga ekzekutimi i Arben Mërkurit/ Kamerat filmuan dy autorët para dyqanit të viktimës, “larja e hesapeve” pista kryesore e hetimeve

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e Arben Mërkurit mbrëmjen e djeshme në Sukth. Burime bëjnë me dije se 48 vjeçari u qëllua...

DEL FOTO/ Ky është Arben Mërkuri, u EKZEKUTUA brenda dyqanit të tij në Sukth

Personi që shihni në foto është Arbën Mërkuri që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Sukth të Durrësit. 48-vjeçari ishte në dyqanin e tij, kur...

Emër i njohur për policinë, kush ishte “shënjestra” e atentatit në Sukth, i proceduar për drogë dhe i përfshirë në dhunimin e biznesmenit libanez

Një atentat ndaj Arben Mërkurit u shënua mbrëmjen e sotme në Sukth duke i marrë jetën. Arben Mërkuri ose Ismaili, ishte në dyqanin e tij...

Lajmet e fundit