Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

arben mema

Bëri manovra të rrezikshme me makinë në sheshin “Skënderbej”, dënohet me 2 vite burg Arben Mema

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 2 vite burg dhe 2 vite heqje te patentës, 33-vjeçarin Arben Mema, i cili në 25 Prill të...

“Se bëra me të keq”, del para gjykatës Arben Mema, hyri me makinë në Sheshin “Skënderbej” dhe terrorizoi qytetarët

Ka dalë para Gjykatës së Tiranës Arben Mema, i cili më 25 prill hyri në Sheshin “Skënderbej”, dhe tentoi me makinën të shtypte qytetarët. Bëhet...

Terrorizoi qytetarët në sheshin “Skënderbej”, Arben Mema përballet me 5 akuza, del sot para gjykatës

Ditën e sotme ka dalë para gjykatës Arben Mema, i cili terrorizoi qytetarët në sheshin "Skënderbej" me 25 prill. Sipas informacioneve, Arben Mema është nën...

Neutralizoi të droguarin te “Sheshi Skënderbej”, gjesti heroik i Klodian Elqenit jehonë në mediat ndërkombëtare

Ngjarja që ndodhi ditën e sotme në sheshin “Skëndërbej” në Tiranë ka bërë jehonë në mediat e huaja. Arben Mema rrezikoi jetën e qytetarëve...

Berisha nxjerr të dhënat e patronazhistit: Arben Mema që iu vërsul qytetarëve të “Sheshi Skënderbej” është votues i PS

Arben Mema është 32-vjeçari që terrorizoi kryeqytetin mesditën e sotme, duke u futur me makinë në mes të "Sheshit Skënderbej". Pas disa manovrave të...

“Bleva 5 gramë hashash dhe piva menjëherë 2”, ZBARDHET dëshmia e autorit që terrorizoi me makinë qytetarët në Sheshin Skënderbej

Arben Mema pak më parë ka terrorizuar qytetarët në Sheshin “Skëndërbej”. Ai u fut me makinë dhe rrezikoi jetën e qytetarëve dhe fëmijëve që...

“Lëre derrin ore, lëre derrin”, s’kanë fund çudirat te Sheshi Skënderbej, qytetarit tentojnë t’i marrin “drekën” (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në Sheshin Skënderbej, ku 32 vjeçari Arben Mema u fut me makinë dhe rrezikoi jetën e...

Lajmet e fundit