Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
8.8kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

arben malaj

Skandali me nxjerrjen e pagave, Malaj: Rama nuk mund të justifikohet, qeveria të bëjë transparencë për nivelin e rrogave!

Ish-ministri i Financave Arben Malaj ka reaguar për skandalin e pagave të 630 mijë qytetarëve. Ai u shpreh në një lidhje “Skype” me “News24”...

Taulant Balla me studentët shqiptarë në Londër, Arben Malaj e sulmon: Politikanë bixhozxhinjë që takimet spontane i shesin si takime me studentë të talentuar

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, 2 ditë më parë mori pjesë në Konferencën mbi 100 vjetorin e marrëdhënieve diplomatike mes...

Eurobondi 700 mln euro, paralajmëron Malaj: Po merret për të mbështetur PPP-të, do të kemi më shumë të varfër e biznese që kërkojnë ndihmë

Ish-ministri i Financave Arben Malaj ka folur për Eurobondin e miratuar sot në Kuvend, duke thënë se Shqipëria po merr borxh pa sqaruar se...

Ish-ministri socialist kujton Bashkim Finon: Përvjetori i ditëlindjeve të tij, gjithmonë një ditë e veçantë për familjen dhe miqtë

Ish-ministri socialist Arben Malaj, kujton deputetin e ndjerë Bashkim Fino. Përmes disa fotove nga arkiva, Malaj kujton përvjetorin e ditëlindjes së politikanit që këtë...

Kriza energjitike, Malaj: Kryeministri të thotë nëse është afatgjatë, të ndalohen menjëherë shpenzimet e qeverisë

Ish-ministri i Financave, Arben Malaj thotë se kryeministri Edi Rama duhet të sqarojë, sipas ekspertëve të tij, kriza energjitike që njoftoi se do të...

Politikani-ekonomist feston 60 vjetorin dhe premton publikisht: Sfida ime e re, një akademi lidershpi, një ministër për Dijen (E PLOTË NË BRENDËSI)

Politikani-ekonomist Arben Malaj ka festuar 60-vjetorin e lindjes dhe ka falenderuar të gjithë miqtë për urimet. Në një postim Malaj liston eksperiencat dhe vitet e...

“Shpërthen” Arben Malaj: Rama si Zapatero që e bëri qeverinë me gratë e shokëve! Balla një nga më grindavecët, ai tjetri i thotë vetes...

Ish-ministri socialist Arben Malaj ka shpërthyer në akuza ndaj emrave të rinj që ka zgjedhur kryeministri Rama për të formuar kabinetin qeveritar. Ai u shpreh...

Ish-ministri i PS: Edi Rama ka vrarë demokracinë në Parti dhe Qeveri, ministrat bëjnë para të pista

Ish-ministri socialist Arben Malaj, shkruan për kabinetin e ri qeveritar që kryeministri Edi Rama prezantoi dje, duke thënë se ai ka vrarë demokracinë në...

Ardhja e afganëve në Shqipëri, Arben Malaj: Mund të kemi përfitime, ata janë të kualifikuar në fushën akademike

Politikani dhe profesori Arben Malaj thotë se Shqipëria mund të ketë përfitime nga ardhja e afganëve. Sipas tij, personat që po largohen nga Afganistani...

Luiza Gegës i kërkojnë lekë të përdorë pistën e Elbasanit, në Universitet e penalizojnë 1 milionë lekë se dha provimet me vonesë (DENONCIMI)

Luiza Gega, atletja me të cilën Shqipëria krenohet nëpër olimpiada, dhe kësaj radhe zuri vendin e gjashtë në botë, thotë se ka kushte minimale...

Lajmet e fundit