Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
0 %
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
23 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

Arben Laze

Dumani nxjerr emrin e Arben Lazes: Në magazinën e tij u fsheh makina dhe vrasësit e Emiljano Ramazanit

I penduari i drejtësisë Nuredin Dumani vazhdon të nxjerrë emra të rinj gjatë dëshmive të tij për grupin hetimor të SPAK. Së fundmi ai...

Meta mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Arben Lazes: Humbje e madhe për familjen dhe komunitetin sportiv në vendin tonë

Presidenti i vendit Ilir Meta ka shprehur një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Arben Lazes, Presidentit të ekipit të Elbasanit. Kreu i...

E trishtë/ Ndahet nga jeta presidenti i klubit të futbollit të Elbasanit Arben Laze, sot në mesditë homazhet

Nuk linte njeri të kalonte nga Elbasani pa i dhënë një drekë. Kështu e tregojnë miqtë njeriun që u nda dje nga jeta në...

Lajmet e fundit