Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

arben kraja

Urdhri i Biden, Murrizi paralajmëron: Do shkoni si zogj korbi një nga një te Ben Kraja! Kjo e sotmja do ju duket limonadë në...

Deputeti opozitar Mylsim Murrizi ka deklaruar sot votën pro shkarkimit të presidentit Ilir Meta, por duke ironizuar kolegët deputetë, duke thënë se nëse do...

Nis trajnimi një javor i 27 hetuesve të BKH-së në Itali, të pranishëm Arben Kraja dhe Aida Hajnaj

Ditën e sotme 27 hetuesit e Byrosë Kombëtare të Hetimit kanë nisur trajnimin nga ANtimafia Italiane në Romë.Të pranishëm në nisjen e trajnimit ishin...

“Kemi përgjuar 1.000 persona për korrupsion”, shefi i SPAK raporton në Komision: Rastet për terrorizëm na kanë hapur punë, 62 kërkesa për sekuestrim pasurie

Shefi i Prokurorisë Speciale Arben Kraja, është duke raportuar në Komisionin e Ligjeve për punën e institucionit që ai drejton, shkruan neësbomb.al. Kraja ka...

Pas vizitës blic në SPAK, Yuri Kim bën deklaratën që frikëson dhe politikanët: Do ndëshkohet kush ka bërë krime, edhe në zgjedhje elektorale

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zhvilluar sot në takim të papritur në SPAK, me drejtuesin Arben Kraja dhe drejtoren e BKH-së, Aida Hajnaj. Pas...

Yuri Kim vizitë të PAPRITUR në SPAK, i pranishëm Arben Kraja dhe shefja e BKH-së

Ambasadorja Yuri Kim ka zhvilluar sot një takim “blic” jashtë kamerave të mediat në zyrat e SPAK. Burime për mediat bëjnë me dije se...

400 kg kokainë në Lipjan, Kreu i SPAK flet nga Kosova: Grupet kriminale kanë shtrirë territorin e tyre

Kreu i SPAK, Arben Kraja ka folur sot nga Kosova, lidhur me ngjarjen e ditës, ku u kapën 400 kg kokainë në një kamion...

MEGAOPERACIONI me 37 të arrestuar dhe 3.5 ton drogë të sekuestruar, kreu i SPAK konferencë me Anti-mafian italiane: Hetim zyrtarëve shqiptarë që lejuan trafikun...

Ditën e sotme u njoftua nga mediat italiane se autoritetet shqiptare në bashkëpunim me ato italiane arritën të shkatërronin një grup kriminal që trafikonte...

Ne kemi nevojë për një SPAK që të na sjellë besimin tek drejtësia!

Nga Mentor Kikia Unë e njoh personalisht Arben Krajën, aq sa për të patur një konsideratë njerëzore shumë pozitive. Si jurist...

Hetues i komunizmit, gazetari i del në mbrojtje kreut të SPAK: Më kujtohen ata që akuzojnë Kadarenë pse s’vdiq

Gazetari Roland Qafoku i del në mbrojtje kreut të SPAK, Arben Kraja, pas akuzave se ka qenë hetues gjatë diktaturës. Në...

‘Kreu i ri i SPAK, hetues i komunizmit’ Agron Tufa ‘përplaset’ me Ervin Salianjin: Seriozisht e ke, a jeni në vete

Ish-kreu i Institutit për Pasojat dhe Krimet e Komunizmit Agron Tufa, ndonëse me azil në Zvicër, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes publike...


Lajmet e fundit