Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

TAG

arben kraja

A i konsideroni ndërhyrje deklaratat për SPAK? Arben Kraja i përgjigjet Alibejat: Ne jemi zbatues të ligjit, s’ndikohemi nga…

Kreu i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj i ka drejtuar disa pyetje kreut të SPAK, Arben Kraja. Një ndër pyetjet e Alibeajt ishte nëse deklaratat e...

Arben Kraja raporton në Komisionin e Ligjeve: Kemi pasur vetëm një rast për rrjedhje të sekretit hetimor! Ka dalë nga Policia e Shtetit

Kreu i SPAK Arben Kraja është duke raportuar në Komisionin e Ligjeve për punën e institucionit që drejton, gjatë vitit 2021. I shoqëruar nga...

“Pikë burrërie profesionale”, Frrok Çupi krahason Giovanni Falcone-n me Olsian Çelën dhe Arben Krajën: Flokët të krehur e të lëpirë, të dy më duken...

Analisti Frrok Çupi ka bërë një krahasim mes ish-gjykatësit italian Giovanni Falcone, i vrarë nga mafia në vitin 1992, kryeprokurorit të Shqipërisë Olsian Çela...

“80% e zyrtarëve nuk e dinë që po hetohen”, Arben Kraja flet për punën e SPAK: Po bashkëpunojmë me Policinë dhe homologët

Shefi i SPAK Arben Kraja ka prezantuar punën e institucionit që ai drejton, para deputetëve dhe përfaqësuesve të tjerë në Këshillin e Integrimit Europian....

Taulant Balla pyet Çelën dhe Krajën: Pse nuk e hetoni 21 Janarin? Ku janë hetimet për Gërdecin, për “non gratën” çfarë mendoni?

Bashkëkryetari i Këshillit Kombëtar të Integrimit, Taulant Balla, u ka drejtuar tre pyetje drejtuesve të akuzës shqiptare. Në takimin në Kuvend janë të pranishëm...

“70 milionë euro asete krimianle”, Arben Kraja sfidon anëtarët e KLP: Më gjeni një rast dhe unë jap dorëheqjen…

Kreu i Prokurorisë Speciale Arben Kraja, ka raportuar sot para anëtarëve të KLP për punën e institucionit që ai drejton. Shefi i SPAK u...

A ndiheni nën presion? Arben Kraja raporton në KLP: Prokurorët e SPAK e dinë kë po hetojnë! Ju kam thënë të merren me provat,...

Kreu i SPAK Arben Kraja, është duke raportuar para kolegëve në Këshillin e Lartë të Prokurorisë për punën e institucionit që ai drejton. Kraja...

Edi Rama i përgjigjet “flakë për flakë” Arben Krajës: Nuk i heq asnjë presje deklaratës për SPAK! I shkoi pas avazit Ilir Metës

Edi Rama i përgjigjet menjëherë shefit të SPAK Arben Kraja, i cili pak minuta më parë reagoi për akuzat që kryeministri i bëri në...

Akuzat e Ramës për SPAK, reagon Arben Kraja: Ne punojmë me kallëzime dhe jo deklarata politike

“SPAK punon me kallëzime jo me deklarata politike”. Kështu iu përgjigj kreu i SPAK, Arben Kraja interesit të Euronews Albania lidhur me akuzat e lëshuara...

“Shumica lidhen me korrupsionin”, shefi i SPAK flet për përgjimet: Ka emra zyrtarësh nga të gjitha nivelet

Kreu i Prokurorisë Speciale Arben Kraja, ka bërë me dije sot se struktura që ai drejton janë përgjuar dhe po bëhen hetime për shumë...

Lajmet e fundit