Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

arben kraja

Operacion i madh nga Antimafia italiane në Shqipëri dhe disa shtete, lëshohen 38 urdhër-arreste, miliona euro pasuri të sekuestruara (DETAJE)

Një operacion i madh që lidhet me luftën kundër drogës, korrupsionit dhe pastrimit të parave është koordinuar nga sektori i Antimafias në Itali dhe...

Murrizi sulmon kreun e SPAK dhe ironizon fitoren e Bashës: Një fitore e vështirë, humb dy me këta e fiton një me ata

Deputeti Mysim Murrizi ka hedhur akuza të forta sa i përket drejtuesve të institucioneve të Drejtësisë. Ai në Kuvend me tone ta larta ka sulmuar...

“Sa nga hetimet e SPAK janë për personat në sferë të lartë?” Kraja: SPAK nuk del në rrugë e t’i kërkojë…

Kreu i SPAK Arben Kraja, është duke raportuar në Kuvend për punën e Prokurorisë Speciale gjatë vitit të fundit.Ai ka marrë edhe pyetje nga...

“Në SHBA janë ‘non grata’, në Shqipëri s’ka dosje për ta”; fjala e fortë e shefit të SPAK: Ju garantoj, çdo indicje që do...

Kreu i SPAK Arben Kraja, është duke raportuar në Kuvend për punën e Prokurorisë Speciale gjatë vitit të fundit. Ai ka thënë se për...

Urdhri i Biden, Murrizi paralajmëron: Do shkoni si zogj korbi një nga një te Ben Kraja! Kjo e sotmja do ju duket limonadë në...

Deputeti opozitar Mylsim Murrizi ka deklaruar sot votën pro shkarkimit të presidentit Ilir Meta, por duke ironizuar kolegët deputetë, duke thënë se nëse do...

Nis trajnimi një javor i 27 hetuesve të BKH-së në Itali, të pranishëm Arben Kraja dhe Aida Hajnaj

Ditën e sotme 27 hetuesit e Byrosë Kombëtare të Hetimit kanë nisur trajnimin nga ANtimafia Italiane në Romë.Të pranishëm në nisjen e trajnimit ishin...

“Kemi përgjuar 1.000 persona për korrupsion”, shefi i SPAK raporton në Komision: Rastet për terrorizëm na kanë hapur punë, 62 kërkesa për sekuestrim pasurie

Shefi i Prokurorisë Speciale Arben Kraja, është duke raportuar në Komisionin e Ligjeve për punën e institucionit që ai drejton, shkruan neësbomb.al. Kraja ka...

Pas vizitës blic në SPAK, Yuri Kim bën deklaratën që frikëson dhe politikanët: Do ndëshkohet kush ka bërë krime, edhe në zgjedhje elektorale

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zhvilluar sot në takim të papritur në SPAK, me drejtuesin Arben Kraja dhe drejtoren e BKH-së, Aida Hajnaj. Pas...

Yuri Kim vizitë të PAPRITUR në SPAK, i pranishëm Arben Kraja dhe shefja e BKH-së

Ambasadorja Yuri Kim ka zhvilluar sot një takim “blic” jashtë kamerave të mediat në zyrat e SPAK. Burime për mediat bëjnë me dije se...

400 kg kokainë në Lipjan, Kreu i SPAK flet nga Kosova: Grupet kriminale kanë shtrirë territorin e tyre

Kreu i SPAK, Arben Kraja ka folur sot nga Kosova, lidhur me ngjarjen e ditës, ku u kapën 400 kg kokainë në një kamion...

Lajmet e fundit