Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

arben kraja

“Të gjithë të barabartë para ligjit”, Arben Kraja: SPAK po jep rezultate, shpejt fillon dhe BKH-ja. Pavarësisht me kë do kemi të bëjmë, do...

Kreu i SPAK Arben Kraja, është shprehur sot se struktura që ai drejton ka filluar të japë rezultatet e para dhe po bëhet përditë...

Nga “Patronazhistët” te vrasja në Elbasan, emisioni i mbështetur nga SHBA nxjerr “malin” me dosje në SPAK, shumicën i ka sjellë Gazment Bardhi...

Beteja pas zgjedhjeve të 25 prillit vijon në Prokuroritë e rretheve dhe në SPAK, ku janë dorëzuar qindra padi për vjedhje dhe manipulim votash.Emisioni...

Arrestimi i Fatos Tushes, shefi i SPAK paralajmëron: Nuk është fundi, por vetëm fillimi! Pastrimi i parave dhe tenderat janë prioriteti ynë

Shefi i SPAK Arben Kraja ka marrë pjesë sot në eventin e organizuar nga ministrja Gjonaj për drejtësisën, “Forcimi i drejtësisë penale”, ku ka...

Letër publike shefit të SPAK: Këtu, harbutëria dhe arroganca e njeriut të pasuruar duke vjedhur nuk pyet për ligjin. Ju, keni në dorë...

Nga Mentor Kikia Drejtuesin e SPAK, Arben Kraja, unë e njoh shumë herët dhe mund ti shkruaja edhe privatisht. Por duke qenë se çështja për...

Kë paralajmëron shefi i SPAK? Arben Kraja: Në gusht nisin punën hetuesit e BKH-së, shumë shpejt rezultate për TENDERAT e paligjshëm

Shefi i Prokurorisë Speciale SPAK, Arben Kraja ka dhënë një mesazh të fortë sot për zyrtarët lokalë dhe vendorë të përfshirë në dhënien e...

Shefi i SPAK: Kemi ekzekutuar 28 urdhër-arreste në Shqipëri, në pranga prokurorë dhe zyrtarë policie; Prokurori Antimafias: Zbuluam tradhtarët

Kreu i SPAK Arben Kraja, ka hapur konferencën që ka nisur pak më parë për finalizimin e operacionit ndërkombëtar antidrogë, që është zhvilluar njëkohësisht...

Operacioni i koduar “SHPIRTI”, dalin PAMJET: Policia dhe Antimafia arrestojnë 38 persona në Tiranë dhe Itali, koordinohej nga Eurojust në Holandë

Një operacion i madh që lidhet me luftën kundër drogës, korrupsionit dhe pastrimit të parave është koordinuar nga sektori i Antimafias në Itali dhe...

Operacion i madh nga Antimafia italiane në Shqipëri dhe disa shtete, lëshohen 38 urdhër-arreste, miliona euro pasuri të sekuestruara (DETAJE)

Një operacion i madh që lidhet me luftën kundër drogës, korrupsionit dhe pastrimit të parave është koordinuar nga sektori i Antimafias në Itali dhe...

Murrizi sulmon kreun e SPAK dhe ironizon fitoren e Bashës: Një fitore e vështirë, humb dy me këta e fiton një me ata

Deputeti Mysim Murrizi ka hedhur akuza të forta sa i përket drejtuesve të institucioneve të Drejtësisë. Ai në Kuvend me tone ta larta ka sulmuar...

“Sa nga hetimet e SPAK janë për personat në sferë të lartë?” Kraja: SPAK nuk del në rrugë e t’i kërkojë…

Kreu i SPAK Arben Kraja, është duke raportuar në Kuvend për punën e Prokurorisë Speciale gjatë vitit të fundit.Ai ka marrë edhe pyetje nga...

Lajmet e fundit