Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

ARBEN KACOS

Të dënuar nga togat e zeza të Tiranës, dy të arrestuar nga Policia: Njëri për fshehje të ardhurash e tjetri për falsifikim (EMRAT)

Arben Kacos dhe Mario Prenga kanë rënë në prangat e Policisë pasi Gjykata e Tiranës i ka dënuar këta dy shtetas për vepra të...

Lajmet e fundit