Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

arben hajdarmataj

Plumb në gojë dhe 2 në kokë, ish-zyrtari i policisë çkodon vrasjen në Shkodër: E morën dhe e torturuan, kërkonin informacion nga ai

Ish-zyrtari i lartë i Policisë së Shtetit, Arben Hajdarmataj ka dhënë disa informacione shtesë, një tjetër version lidhur me ngjarjen e rëndë në Shkodër,...

Ish-drejtuesi i policisë trondit me deklaratën: Pas vrasjes së Bardhok Pllanajt në Shkodër, do ndodhë një tjetër vrasje…

Vrasja e bujshme e Bardhok Pllanajt mbrëmë në Shkodër ka tronditur vendin, autoritetet dhe mbarë opinion publik. Është “traditë” në këtë qytet, që pas...

Lajmet e fundit