Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Arben Derhemi

Katër kandidatë në garë për Teatrin Kombëtar, regjisorët prezantojnë platformën para komisionit të Ministrisë së Kulturës

Teatri Kombëtar do të ketë një drejtor të ri. Pak ditë më parë Ministria e Kulturës ka njoftuar se është gati të dëgjojë programet...

Rikthehet telenovela shqiptare “Njerëz dhe Fate”? Postimi i fundit i Arben Derhemit entuziazmon publikun: Është gati!  

Telenovela shqiptare shumë e ndjekur “Njerëz dhe Fate”, është rikthyer sërish në qendër të opinionit publik dhe artdashësve shqiptarë. Aktori Arben Derhemi  ka postuar...

Polemikat për “Prefektin”, reagon aktori Ben Derhemi: Rrjetet sociale i kanë dhënë të drejtë çdo “qënie intelektuhale” të shpifë

Teatri Kombëtar vendosi që me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit të lexojë online në Facebook pjesë nga vepra “Prefekti” të Besim...

‘I thashë do më dënojnë mua. E njoh unë atë që jep urdhëra tha!’ Arben Derhemi dhe Robert Ndrenika thyejnë rregullat për një kafe...

Arben Derhemi dhe i madhi Robert Ndrenika, kanë thyer rregullat e distancimit fizik. Dy personazhet e njohur të “Njerëz dhe Fate”,...

Aktori është i shtruar në spital, Armand Duka jep mesazhin mbështetës

Aktori i mirënjohur shqiptar Arben Derhemi është i shtruar në spital dhe do të kryejë një ndërhyrje kirurgjikale, ndërsa President ii FSHF-së Armand Duka...

‘Më rrodhën lotët vetvetiu’, Arben Derhemi rrëfen pikën e dobët të tij për të bijën

Aktori i mirënjohur Arben Derhemi ishte i ftuar pasditen e sotme në ‘E Diell’, ku foli për shfaqjen më të fundit në teatër ‘Magjia...

Flet sërish Arben Derhemi: Dua medoemos një Teatër Kombëtar të rindërtuar nga e para

Aktori Arben Derhemi ka dhënë sot një prononcim për median, duke ripërsëritur atë që gjithmonë siç thotë ai, ka qenë dëshira e tij: ndërtimin...

Teatri i Ri Kombëtar, aktori ‘I PAMËSHIRSHËM’ ndaj Ramës: Në rast se ka B***Ë…

Protestat kundër shembjes së Teatrit Kombëtar kanë vijuar edhe ditën e sotme, teksa si gjithmonë aktorët e pranishëm kanë mbajtur fjalën e tyre. ...

Plas keq sherri mes aktorëve/ Arben Derhemi: Militant! Laert Vasili: Përqafove regjisorin grek, parazit, m’u qave për një rol (VIDEO)

Në “KafeIN” sot ishte i ftuar aktori Laert Vasili për të diskutuar në lidhje me prishjen e Tatrit Kombëtar, një temë e cila ka...

Projekti i Teatrit Kombëtar, Derhemi NUK përmbahet në protestë: Mos GUXONI, do të futemi në GREVË urie

Artistët kanë vijuar edhe ditën e sotme protestën e tyre kundër prishjes së Teatrit Kombëtar, teksa ka qenë Arben Derhemi ai që nuk është...


Lajmet e fundit