Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

arben broci

Presidenti Meta krah familjarëve dhe drejtuesve të PD në Shkodër, vendosin kurora me lule në memorialin për 4 ‘Martirët e Demokracisë’

Presidenti Ilir Meta ndodhet paraditen e sotme në qytetin e Shkodrës, për të kujtuar masakrën e 2 prillit 1991, kur në Shkodër u vranë...

Lulzim Basha kujton masakrën e 2 prillit në Shkodër: Shqiptarët janë të gatshëm të përqafojnë lirinë me çdo çmim, edhe sot 30 vite më...

Kreu i PD Lulzim Basha, kujton sot masakrën e 2 prillit 1991, kur në Shkodër u vranë nga regjimi komunist në ditët e fundit...

Lajmet e fundit