Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

arben bilali

Kërcënohet me vdekje Prokurori i Tiranës, gruaja e policit të vrarë Arben Bilali hyn në lokalin ku ai qëndronte dhe…(E PLOTË)

Prokurori i rrethit gjyqësor Tiranë, Bajram Breçani është kërcënuar me vdekje. Sipas informacioneve për mediat, Breçani ishtë ulur përballë shkollës ‘Harry...

Tentoi të kalonte vjehrrën me dokumente false nga Rinasi, kush është Specialistja e Krimeve në Drejtorinë e Policisë, një vit më parë i vranë...

Dy ditë më parë Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat njoftoi se ka pezulluara nga detyra 4 efektive të Policisë së Shtetit, pasi...

Vrasja tronditëse e Arben BILALIT, Gjykata e Aperlit fal Gjergj CUKALIN

Në vitin 2016, Cukali u arrestua si drejtues i trafikut kokainë në Tiranë. Ndërkohë, ai lëvizte me dokumente të falsifikuara. Në 2018 u...

Ekzekutoi ish-policin Bilali te dera e shtëpisë, Gjykata jep VENDIMIN ‘të fortin’ e ‘Myslym Shyrit’

Gjykata e Tiranës jep vendimin për Gjergj Cukalin, autorin e dyshuar të vrasjes së ish-policit Arben Bilali në Tiranë, në janar të këtij viti....

Ekzekutoi te dera e shtëpisë Arben Bilalin, kush është Gjergj Cukali, i forti i ‘Myslym Shyrit’ dhe mik i Shullazit

Policia ka arrestuar sot autorin e dyshuar të vrasjes së ish-policit Arben Bilali në Tiranë, në janar të këtij viti. Burime nga blutë bënë...

Burg për të arrestuarin e vrasjes së Arben Bilalit, DETAJE: U kap nga kamerat duke larguar një pistoletë nga vendngjarja

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën 'arrest me burg" për Arben Xhetanin. 47 vjeçari u arrestua dje si i...

Vrasja e Arben Bilalit, policia arreston një 47-vjeçar

Policia ka arrestuar një 47-vjeçar për vrasjen e ish policit, Arben Bilali në Tiranë. Mësohet se është ndaluar A.T (Xh), 47...

Vrasja e ish-policit Arben Bilali, dalin detaje të reja nga hetimet

Detaje të reja kanë dalë në lidhe me vrasjen e ish-policit Arben Bilali. Pas gjetjes së makinës, me anë të së...

Gjendet makina e vrasësve të ish-policit Arben Bilali

Policia ka arritur të gjejë makinën me të cilën dyshohet se është kryer vrasja e ish-policit Arben Bilali. Makina tip “Mercedes...

Zbulohen PAMJET/ Zbriti nga makina dhe u qëllua me breshëri nga ‘Benz’-i që ishte pas, si u vra ish-polici Arben Bilali (VIDEO)

Janë zbuluar momentet e fundit të jetës s ëish-policit Arben Bilali që u ekzekutua pranë portës së shtëpisë.   Pamjet e...

Lajmet e fundit