Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

arben ahmetaj

Rama s’ia përton në zhegun e vapës, sheh nga afër riparimet e pallatave të dëmtuara në Durrës: Punimet janë drejt përfundimit

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj, ka inspektuar nga afër ditën e sotme riparimet e pallatave të dëmtuara në...

Arben Ahmetaj prezanton 5 shtyllat e programit ekonomik: Do të hapim 150 mijë vende të reja pune, pagat deri në 400 mijë lekë nuk...

Ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, në fjalën e tij në Kongresin e Partisë Socialiste, prezantoi 5 shtyllat e programit ekonomik gjatë mandatit të tretë,...

Rama dhe Ahmetaj në Bubq për “shtëpitë e tërmetit”: Në fund të verës, 120 familje futen në hyrjet e reja, në 7 pallate dhe...

Kryeministri Rama dhe ministri Arben Ahmetaj ndodhen mesditën e sotme në fshatin Bubq, ku po ndërtohen shtëpitë e reja të banorëve, pasi ato që...

VIDEO/ Rama në familjen tropojane, ngrihet dhe merr tabakanë e iu mbush gotat e rakive: Një për zonjën dhe një për vete, ti mbaj...

Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe sot inspektimet në zonën e Durrësit, aty ku vazhdon procesi i Rindërtimit të objekteve të dëmtuara nga tërmeti....

“Çuna, goca, ta gëzoni fitoren”, Ahmetaj poston videon elektrizuese nga njësia 4, si e festojnë të rinjtë rezultatin e PS

Mbështetësit dhe simpatizantët e Partisë Socialiste kanë festuar mbremjen e sotme rezulatin e fitores së PS në këto zgjedhje. Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben...

Veliaj dhe Ahmetaj te Njësia 4: PS barriera e fundit e Metës dhe Berishës; Programi ynë u vjen në ndihmë familjeve shqiptare në çdo...

Njësia 4 është një nga lagjet që po ndryshon dita-ditës, edhe fale projektit të rindërtimit. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, njëkohësisht drejtuesi...

E zbulon Ahmetaj: Këshilli i Ministrave dha autorizimin për të marrë 50 mijë doza të “Sputnik V”, do të vijnë javët e ardhshme

Ditën e sotme kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit 100 mijë doza të tjera të vaksinës kineze “Sinovac”.Ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka zbuluar...

Mbërrijnë 100.000 vaksina kineze me Air Albania në Rinas, Rama: Një ditë me vonesë për shkak të tentativës çmendurake, por ia dolëm!

Sapo kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit 100 mijë vaksina kineze Sinovac. Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video teksa shihet puna që po...

Veliaj prezanton Ahmetajn në Njësinë 4: Edhe kundërshtarët tanë promovojnë investimet tona

Nga Njësia 4, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, prezantoi kandidatin për deputet, Arben Ahmetaj, një nga emrat e rëndësishëm të Partisë Socialiste...

Djalë i vetëm me 5 motra, Arben Ahmetaj surprizohet “live” nga nëna e tij, ky është mesazhi që i jep ajo ministrit

Ministri i rindërtimit Arben Ahmetaj mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Dola te Ola”, ku është surprizuar nga nëna e tij.Ahmetaj...

Lajmet e fundit