Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Arbana Xharra

“McGonigal kërkoi të hetohej një lobist i opozitës”, gazetarja tregon detaje nga dosja e ish-drejtorit të FBI

Gazetarja Arbana Xharra ka treguar mbrëmjen e kësaj të enjte detaje të tjera nga dosja e ish-drejtorit të FBI për Nju Jorkun, Charles McGonigal....

“Ky s’e ka problem me kall vendin”, gazetarja akuza Berishës: U ngrit të provokojë skandale! Si ka mundësi që nuk e mbrojtën truprojat prej...

Gazetarja e njohur nga Kosova, Arbana Xharra ka reaguar ashpër pas sulmit të Sali Berishës në protestën e PD, duke e akuzuar këtë të...

“Berisha non-grata s’i duhet më as partisë as vendit”, gazetarja e njohur: Grida Duma duhet emëruar në krye të PD-së

Me shpalljen e ish-kryeministrit Sali Berisha non-grata nga Britania e Madhe, pas SHBA-së, kanë nisur të qarkullojnë zërat se kush duhet të vijë në...

Festivali “Sunny Hill” vjen në Tiranë, revoltohen në Kosovë: Ishte krenaria jonë, turp për qeverinë!

Gazetarja kosovare Arbana Xharra ka reaguar e revoltuar pasi festivali “Sunny Hill”, i cili do të mbahej në Prishtinë, u zhvendos në Tiranë.  Përmes...

Gazetarja kosovare: Berisha u shpall “non grata” sepse luftoi vetting-in, të njëjtin fat do kenë edhe bashkëpunëtorët. Me padinë ndaj Blinken vetëm sa do...

Gazetarja nga Kosova, Arbana Xharra, u shpreh ditën e sotme se Sali Berisha u shpall “non grata” nga DASH pasi luftoi vetting-un në drejtësi.Sipas...

Gazetarja komenton votimin e Kurtit në Shqipëri: Është ‘show’ populist dhe qesharak. S’është votuar të rregullojë çështjet e Shqipërisë, apo se ka inate me...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka votuar mëngjesin e sotëm në një qendër votimi në njësinë nr.5 në Tiranë duke qenë se është i...

Modelja qëlloi imamin me armë, reagon ashpër gazetarja: Çfarë shoqërie talibaneze, linçohet vajza ndërsa hoxha mbetet i pafajshëm!

Gazetarja e njohur nga Kosova, Arbana Xharra ka reaguar pas skandalit ku një modele 28 vjeçare kishte shtënë me armë pranë shtëpisë së imamit...

SHOKON gazetarja e njohur shqiptare: Kur isha 19 vjeçe tentoi të më përdhunonte roja i shkollës, më tërhoqi dhe donte të më mbështeste pas...

Gazetarja e njohur shqiptare Arbana Xharra ka shokuar me një histori të sajën të publikuar pasditen e sotme. Xharra ka treguar...

Serbia, Turqia dhe Rusia – kambanat e alarmit për Evropën

Nga Arbana Xharra Gjersa BE përpiqet të rris ndikimin në Ballkan, Rusia dhe Turqia kanë përforcuar zellshëm lidhjet e tyre në rajon....

Lajmet e fundit