Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Arbana Osmani

Në Serbi një film shqiptar, Eduarti xhiron për herë të parë shqip në tokën serbe dhe Arbana nuk mund të ishte më e lumtur...

Eduart Gishaj është i pari regjisor shqiptar që po xhiron një film shqiptar në Serbi. Një ngjarje e madhe për të gjithë shqiptarët pasi...

Nuk ka më vend për dyshime, Arbana Osmani prezantuese e “Big Brother Vip”

Shumë shpejt do të kthehet në ekran “Big Brodher”, por këtë herë ndryshe do të jetë për personazhet Vip. Lajmin e bërë me dije vetë...

“Je yll”, Iliazi bën me “turp” Arbana Osmanin: Për ty nuk shkoj te gratë 3 muaj (VIDEO)

Iliaz Laskaj, mbrëmjen e djeshme është rikthyer në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Iliazi u bë i njohur në Shqipëri, pasi ka dy...

1 qershor ndryshe, djali i Arbana Osmanit del nga operacioni: Zoti ju dhëntë forcë…

Një urim paksa ndryshe ka ardhur nga moderatorja, Arbana Osmani ditën e sotme për të gjithë fëmijët. Ajo përmes një fotoje nga spitali ka...

“Bëj fitnes, pastaj dil ashtu e veshur se të ka dal celuliti”, Arbana Osmani s’ja kursen përgjigjen ndjekëses

Moderatorja Arbana Osmani është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndanë me ndjekësit...

“A je ti prezantuesja e Big Brother VIP?” Arbana Osmani jep përgjigjen

Shumë shpejt do të kthehet në ekran “Big Brodher”, por këtë herë ndryshe do të jetë për personazhet Vip. Lajmin e bërë me dije vetë...

Tea Trifoni i’a kalon Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit, ja sa paguhen vajzat e ekranit shqiptar për një postim në “Instagram”

“Instagrami” tashmë është një ndër mënyrat më fitimprurëse. Pothuajse të gjithë personat e njohur të ekranit përdorin ndjekësit e tyre për të fituar shuma...

Mes kecave të vegjël, Arbana Osmani shijon fundjavën me familjen në Bogë, djali bën gjestin e ëmbël për moderatoren (FOTO)

Moderatorja Arbana Osman ka zgjedhur të kalojën fundjavën më familjen e saj në Bogë. Ajo ka postuar disa video në Instastory ku shfaqet bashkë me...

U detyrua të merrte policinë në telefon, Arbana Osmani tregon çfarë ka ndodhur me dy të rinjtë pas emisionit

Dy të rinj kundër të gjithëve! Kjo ishte historia e Ersoneldës dhe Stiljanos, dy të rinj qe dashuronin njëri-tjetrin, por të afërmit e Ersoneldës...

Të gjithë sy dhe veshë nga “dashuria e pamundur”, por ky detaj ju ka shpëtuar, Arbana Osmanit i “shpërthen” këmisha live në emision

Teksa e gjithë vëmendja jonë ishte përqëndruar në historinë e pamundur të dashurisë mes dy të rrinjve, një incident i papritur i ka ndodhur...

Lajmet e fundit