Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Aranit Arapi

3 trafikantët e drogës në ‘shënjestrën’ e OFL: Të përgjigjen me shkrim brenda 48 orësh (EMRAT)

Aranit Arapi, Shkëlzen Ahmetaj dhe Muhamet Demrozi. Janë këta tre emrat e radhës, të dënuar për trafik droge, në shënjestrën e OFL. ...

Pas Çipës, ja “kokat” e rëndësishme që do ikin nga policia, lëvizje dhe në nivel komisariatesh

Pas shkarkimit të zv. Drejtorit të Policisë së Shtetit, Ardian Çipa, pritet të ketë shkarkime dhe në drejtori të tjera përfshirë dhe komisariate në...

Lajmet e fundit