Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Aqif Rakipi

FOTO: Aqif Rakipi ther kurban për Bajram dhe e shpërndan te nevojtarët, banorët presin në radhë në derën e shtëpisë së tij

Ish-deputeti Aqif Rakipi ka zgjedhur në këtë ditë të Festës së Kurban Bajramit, të vazhdojë siç thotë, traditën e familjes së tij, duke shpërndarë...

“Aqif Rakipi për dy vjet ndenji pas derës së zyrës, nuk e prita asnjëherë”, Lulzim Basha sulmon ish-deputetin e PDIU

Kryedemokrati Lulzim Basha artikulon thuajse në çdo takim faktin se Aqif Rakipi, ish-deputet i PDIU e ka kërkuar për dy vjet rresht të takohet...

Akuza e fortë e Lulzim Bashës: Arben Ndoka dhe Altin Hajri u liruan qëllimisht 1 javë para zgjedhjeve! Këta, djali dhe dhëndri i Aqif...

Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë një akuzë të fortë nga Lezha, ku është takuar me strukturat e Patisë atje. Ai është shprehur...

Jorida Tabaku bën deklaratën e fortë: Aqif Rakipi për dy vite kërkoi të takojë Bashën, por u refuzua nga kryedemokrati

Deputetja e zgejdhur e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, ku u shpreh se ish-deputeti Aqif Rakipi,...

“Autorët e masakrës zgjedhore”, PD publikon videon dhe i merr me radhë nga Tom Doshi, Aqif Rakipi tek Rrahman Rraja

Partia Demokratike ka publikuar një video, ku shkruan se Edi Rama dhe Tom Doshi, janë autorë të masakrës zgjedhore. PD ka publikuar një video, ku...

Gjykata rrëzon AQIF RAKIPIN, nuk ka kthim në Kuvend

Gjykata Administrative rrëzon deputetin e PDIU i cili paraqiti një padi ndaj KQZ duke e cilësuar si të padrejtë shkarkimin e tij si subjekt...

Heqja e mandatit, Aqif Rakipi ngre padi në Gjykatën e Apelit, ja çfarë kërkon

Ish-deputeti i PDIU, Aqif Rakipi të cilit KQZ i hoqi mandatin me kërkesë të Prokurorisë ka ngritur padi në Gjykatën e Apelit Administrativ. ...

Ambasada e SHBA: Heqja e mandatit të Rakipit dhe Rehovicës, pozitive për dekriminalizimin

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë mirëpret vendimin e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve për ndërprerjen e mandatit të deputetit për Aqif...

Lajmet e fundit