Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

aplikime

Ministria e Shëndetësisë rihap aplikimet, 114 vende të lira pune në shëndetësi, ja kriteret

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë hapur aplikimet për punësimin e infermierëve përmes platformës shqipëriaqëduam.al. Ministria e Shëndetësisë bën me...

Shpallen 1500 vende të lira punë në arsim, ja sa do paguhen praktikantët

Nga data 1 janar e këtij viti kanë filluar aplikimet për mësuesit që do të përfitojnë kontrata të përkohshme pune. Ndërsa bëhet e ditur...

Ndërpriten aplikimet për Lotarinë Amerikane, ndodh e papritura (FOTO)

Aplikimet për Lotarinë Amerikane kanë filluar me datë 3 tetor 2017. Por mesa duket që në ditët e para numri i aplikimeve...

Sot fillon Lotaria Amerikane, si të aplikoni për t’u përzgjedhur, shmangni këto gabime gjatë aplikimit

Pa diskutim të gjithë ju që jeni të interesuar dhe shpresoni të “prekni ëndrrën amerikane” e dini se dita e sotme, 3 tetori, ora...

Lajmet e fundit