Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

aplikime

Hapen aplikimet për “Infermierët për Shqipërinë”, Rama: Ky proces ka vendosur një standard të ri për punësimet në shëndetësi

Është hapur sërish aplikimi për të gjithë infermierët që duan të jenë pjesë e sistemit shëndetësor publik. Rama me anë të një postimi në rrjetet...

Spitali i ri i Fierit mbaron para zgjedhjeve, Manastirliu jep lajmin e mirë: Kanë aplikuar 424 persona, keni kohë edhe 4 ditë!

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar thirrjen për aplikim për punësim në Spitalin Rajonal Memorial të Fierit. Përmes një postimi në Facebook, Manastirliu tregon...

Mbyllen aplikimet për Oficerë të Hetimit të Krimit, 246 studentë të diplomuar dorëzojnë dokumentat

Mbyllen aplimiet për t’u bërë Oficerë të Hetimit të Krimit. Policia e Shtetit bën me dije se 246 studentë me rezultate...

Hapen aplikimet për shkollën bazë të policisë për 500 vende, AFATI për aplikimet

Nga data 3 korrik 2019, hapet procesi i aplikimeve për të gjithë kandidatët e interesuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë...

Praktika pune për studentët, Rama publikon VIDEON dhe ‘ndihmon’ të rinjtë për të aplikuar: Hidhini një sy

Kryeministri Edi Rama ka publikuar nje video informuese për të gjithë studentët që duan të aplikojnë për praktika pune. Programi Kombëtar...

Shtyhet afati i aplikimit për SPAK, zbradhet ARSYEJA

Zbradhen arsyja e shtyrjes se afatatit të aplikimit për SPAK. Arsyeja e shtyrjes së afatit  është numri i paktët i prokurorëve...

Policia e Shtetit apel studentëve: Nxito, apliko për t’u bërë pjesë e jona

Policia e Shtetit fton të gjithë studentët të aplikojnë për t’u bërë pjesë e policisë së Shtetit, aplikime të cilat janë hapur që prej...

Mblidhet KLP-ja, Ibrahimi thirrje prokurorëve: Aplikoni për SPAK-un, mos e humbisni këtë mundësi

Ka nisur mbledhja e Këshillit të Lartë të Prokurorisë në sallën e Këshillit të Lartë të Drejtësisë. Në rendin e ditës...

Kontrolli i trafikut Ajror, Albcontrol hap aplikimet: Vajza dhe djem të aftë…(KRITERET)

Drejtoresha e Albcontrol, Belinda Balluku ka bërë me dije se Albcontrol tashmë po rekruton vajza dhe djem për të shtuar rradhët e Kontrolleve të...

Ministria e Shëndetësisë rihap aplikimet, 114 vende të lira pune në shëndetësi, ja kriteret

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë hapur aplikimet për punësimin e infermierëve përmes platformës shqipëriaqëduam.al. Ministria e Shëndetësisë bën me...

Lajmet e fundit