Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

aplikacion

Google jep lajmin e mirë: Aplikacioni që parashikon tërmetet do të jetë gati në vitin 2022

Google ka njoftuar se në vitin e ardhshëm do të bëjë të disponueshëm aplikacionin “Android Earthquake Alerts”, që do të zbulojë automatikisht lëkundjet sizmike...

RISIA e kompanisë VEKO, vjen aplikacioni që ju sjell larminë e parketeve/laminateve vetëm me një klik, provojini direkt nga celulari juaj

Shtëpia juaj ka nevojë për një parket të ri por nuk jeni të vendosur se çfarë modeli të zgjidhni?Tashmë gjithçka është më e lehtë...

‘Corriere della Sera’ i bën jehonë aplikacionit në Shqipëri për leje-daljet: Modeli shqiptar kundër COVID-19

Prestigjozja italiane "Corriere della Sera" ka publikuar në një artikull të saj mënyrën se si qytetarët marrin leje për të lëvizur përmes aplikacionit e-Albania....

‘COVID-19’, Policia e Shtetit me APLIKACION të ri për ‘Lëvizjen e kontrolluar me mjet’, ja si mund të aplikoni për autorizim personal ose biznesi

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka publikuar një aplikacion të ri me emërtimin "COVID-19"-Lëvizja e me mjet. Ky aplikacion do...

Ja profesioni i ri që na kursen kohë, berberi vjen aty ku ti je…

Një aplikacion i ri është krijuar në internet ku ti mund të porositësh një berber dhe ai vjen direkt aty ku ti ndodhesh. ...

Emigranti shqiptar shpik aplikacionin FALAS që ndihmon të HUAJT, jehonë ne mediat italiane

Një tjetër histori suksesi e shqiptarëve të cilët kanë emigruar jashtë vite më parë por me shumë mund e sakrificë ia kanë dalë të...

Dëshironi tu bëni pyetje politikanëve? Njihuni me aplikacionin që ua mundëson këtë

Instituti i Studimeve Politike ka prezantuar aplikacionin “Deputeti im”. Ky aplikacion i mundëson gjithësecilit që t’i drejtojë një pyetje deputetit të zonës...

Doni të njihni më mirë kandidatët tuaj? Informohuni rreth tyre nëpërmjet këtij aplikacioni

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në bashkëpunim me USAID kanë zhvilluar edhe aplikacionin për manaxhimin e informacionit për kandaditët për deputetë, të zgjedhjeve të datës...

Aplikacioni më i ri që duhet ta keni në celularin tuaj, kthen zërin në emoji

 Google po punon me një aplikacion tjetër eksperimental mesazhesh, këtë herë për audion. Aplikacioni më i ri, kthen zërin në emoji quhet...

Shqiptarët krijojnë aplikacionin e veçantë që ju vë në kontakt me njerëz të rinj

Një grup programuesish shqiptarë të Shqipërisë dhe Kosovës kanë arritur që pas një viti pune të krijojnë një aplikacion të veçantë që quhet Online....

Lajmet e fundit