Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

apkete

Senati i SHBA miraton paketën, 40 miliardë dollarë për të ndihmuar Ukrainën

Senati i SHBA-së ka miratuar me shumicë dërrmuese një paketë prej 40 miliardë dollarësh të ndihmës ushtarake dhe ekonomike për Ukrainën. Paketa e çon ndihmën...

Lajmet e fundit