Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

apartamenti

Jeni kurioz të shihni shtëpinë e Dua Lipës? Këngëtarja iu bën një xhiro brenda apartamentit luksoz

Dua Lipa dhe Anwar janë një prej çifteve më të komentuara nga mediat rozë dhe çdo gjë që ata bëjnë menjëherë kthehet në lajm....

Soba i vë flakën apartamentit në Pogradec, pronarja e asfiksohet dhe përfundon në spital

Një aprtament është prfshirë nga flakët mesditën e sotme në qytetin e Pogradecit. Si pasojë e tymit  ka mbetur e asfiksuar pronarja e banesë,s...

E rëndë në Shkup/ Gjendet e pajetë në apartament ish-kryetarja e Komunës, DYSHIMET e para (EMRI)

Gjendet e vdekur ish-kryetarja e komunës së Kisella Vodës dhe aktorja, Biljana Beliçanec-Aleksiç. "Tetova News" raporton se Biljana Beliçanec-Aleksiç u gjet...

Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës, zjarrfikësit shpëtojnë një grua

Një apartamet është përfshirë nga flakët në Durrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit bregdetar. Zjarri ka...

Zjarr në mes të qytetit, digjet apartamenti në Lezhë

Një apartament është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Lezhë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit, ndërsa...

KPK nis seancën dëgjimore për gjygjtaren Altina Xhoxhaj, dyshime për apartamentin te Gjiri i Lalzit

Nis seanca rivlerësuese në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit për gjyqtaren e Gjykatës Kushtetuese, Altina Xhoxhaj. Në kuadër të procesit për...

Nga qytetet e mëdha deri të të voglat, sa do PAGUAJNË shqiptarët për apartamentin (ÇMIMET)

Taksën më të lartë për apartamentet do ta kenë ato qytete që kanë edhe çmime fiskale më të larta. Ndërsa sipas “Pannorama”...

Lajmet e fundit