Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

apartamente

I vranë djalin para derës së shtëpisë dhe i vunë tritol në banesë, kush është Gazmir Kosiqi që iu konfiskua pasuria nga GJKKO

Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e GJKKO për konfiskimin e pasurisë së Gazmir Kosiqit. GJKKO ka konfiskuar pronat e sekuestruara...

Truall, apartamente dhe makina, Prokuroria jep detaje: 46-vjeçarit nga Elbasan iu sekuestruan 11 pasuri me vlerë 3.5 milionë euro

Prokuroria e Elbasanit ka dhënë detaje në lidhje me pasurinë e sekuestruar me vlerë 3.5 milionë euro në Elbasan. Pasuria i është sekuestruar 46-vjeçarit Albert...

Rama në Golem, u shpërndan 221 familjeve të prekura nga tërmeti çelsat e apartamenteve: Askush si ne, të parët që japim banesat falas

Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ndodhet në Golem ku dhe po i dorëzon 221 familjeve çelsat e apartamenteve të rindërtuar pas tërmetit të...

Çmimet rriten, pagat reale bien; Shqipëria renditet e treta për apartamentet më të shtrenjta në Europë

Shqipëria renditet e treta në Europë pas Bjellorusisë dhe Rusisë për çmimet më të shtrenjta të apartamenteve, në raport me fuqinë blerëse, sipas të...

Prokuroria e Durrësit sekuestron 14 apartamente në një pallat 8 katësh, dyshohen se janë blerë me para të krimit

Katërmbëdhjetë apartamente janë sekuestruar nga Policia e Durrësit në një pallat 8 katësh në qytetin bregdetar. Organi i akuzës ka dyshime se këto pasuri...

Kryeministri Rama publikon pamjet e lagjes “Rilindja” në Shijak: 665 apartamente të reja për 802 familje

Këto janë pamjet e lagjes së re të Shijakut, lagja "Rilindja" në të cilën do të jetojnë familjet e prekura nga tërmeti tragjik i...

Nis shpërndarja e çelësave të apartamenteve në Laç, kryebashkiakja Cara: Do jetojnë në shtëpi shumë më të bukura dhe të sigurta

Kryetare e Bashkisë Kurbin, Majlinda Cara ka njoftuar se ka nisur shpërndarja e çelësave të apartamenteve në Laç. Me anë të një postimi në rrjetet...

Edi Rama e fillon ditën me lajmin e mirë dhe publikon pamje nga apartamentet e reja në Durrës

Kryeministri Edi Rama e ka fillaur ditën duke publikuar apartamentet e reja në Manëz të Durrësit. Rama bën me dije se 226 familja të tjera...

Gati apartamentet e para te “5 Maji”, Veliaj inspekton punimet: “Familjet që marrin çelësin, e festojnë Vitin e Ri në shtëpitë e reja

Apartamentet e sapondërtuara në lagjen “5 Maji”, janë gati të mirëpresin familjet e para që do ta festojnë natën e Vitit të Ri në...

Media i faturoi mbi 4 milionë USD prona, reagon Dash Shehi: Pasuria ime e formuar në 30 vite, një apartament të Tiranë, në Vlorë…(E...

Kryetar i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar (LZHK), Dashamir Shehi i është përgjigjur mediave sa i përket deklarimit të pasurisë së tij. Me anë të një...


Lajmet e fundit