Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
32 °
Mar
30 °
E premte, 19 Gusht, 2022

TAG

apartament

Produkt i pastrimit të parave, i sekuestrohet banesa në Tiranë të dënuarit nga Lushnja

Me kërkesë të Prokurorisë së Lushnjës, Gjykata e Shkallës së Parë në Lushnjë ka sekuestruar një apartament në Tiranë, pasi dyshohet se është produkt...

Arjola futet në apartamentin dhuratë nga BBV? Aktorja tregon se çfarë ka ndodhur

Aktorja Arjola Demiri ka reaguar sërish në lidhje me shtëpinë e cila i’u bë dhuratë nga “Vëllai i madh”, brenda shtëpisë së Big Brother. Më...

Ç’ndodhi me apartamentin që i dhuroi BBV? Arjola Demiri jep përgjigjen e dyshimtë

Arjola Demiri është ndër personazhet më të përfolur pas daljes nga Big Brother Vip. Ajo në këtë spektakël arriti të merrte atë që ëndërronte, pasi...

Arjola Demiri më e fituara e ‘BBV’, ja sa kushtoi apartamenti që iu bë dhuratë

Një ndër surprizat më të bukura që është bërë në “Big Brother VIP Albania” është ajo e Arjola Demirit. Produksioni i vëllait të madh vendosën...

Ish-missi i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 29-të, letra që la në apartament për nënën e saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Manhattan, ku ish-missi i SHBA-së, Cheslie Kryst i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i...

Shiti apartament me dokumente false dhe iku në Amerikë, burri nga Tirana arrestohet sapo zbret në Rinas (EMRI)

Vasil Prifti, 55 vjeç, është arrestuar nga Policia e Tiranës sapo ka zbritur në Aeroportin e Rinasit. Gjykata e kryeqytetit e ka dënuar këtë...

Ndërtimi, sërish në lulëzim; Apartamentet, rritja e çmimeve do të vijojë edhe në 2022

Tirana tashmë është kthyer në një kantier ndërtimi dhe aktiviteti i ndërtuesve parashikohet që edhe këtë vit të jetë i garantuar. Ndërtuesit pohojnë se...

“Transparencë dhe drejtësi”, Rama: Çdo apartament i ndarë me short publik, leku e miku i përkasin të shkruarës

Kryeministri Edi Rama i ka kushtuar edhe një postm tjeter rindërtimit.  Ai shkruan se transparenca dhe drejtësia nuk ka munguar aspak gjatë ndarjes së...

Zbardhet vettingu i prokurorit Arben Smaçi: Bleu apartament në Tiranë 50 mijë euro, në të njëjtin vit shitësi e kishte marrë vetë 90.000 euro

Prokurori i Shkodrës, Arben Smaçi u shkarkua nga detyra më 21 korrik 2021, pasi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK konkludoi se ka kryer...

Jennifer Lopez në “hall”, këngëtarja nuk po arrin të shesë apartamentin e saj 25 milionë dollarësh

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez ka rënë në “hall”, pasi nuk po arrin të shesë shtëpinë e saj me vlerë 25 milionë dollarë...

Lajmet e fundit