Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Anxhelina Hadërgjonajt

Sherri mes Anxhelinës dhe Beatrix-ës, Albërie Hadërgjonaj tregon të vërtetën

Në media është përfolur gjatë për "sherrin" mes mes Anxhelina Hadërgjonajt dhe kushërirës së saj Beatrix Ramosajt. Kushërirat hoqën njëra-tjetrën nga...

Lajmet e fundit