Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet, pas Eurovision suprizon me “baladën e verës”, kush është djali që ka në krah

Pas pjesëmarrjes në “Eurovision” Anxhela Peristeri nuk di të ndalet. Nëse menduat se do të shijonte suksesin në qetësi, gaboheni, pasi vetëm mbrëmjen e...

Histori dashurie në “Eurovision”, Anxhela Peristeri zbulon këngëtarin që u fiksua pas saj: Rrinte mbrapa derës dhe…

Anxhela Peristeri përfaqësoi vendin tonë në Hollandë me këngën “Karma”, performancë e cila u komentua gjerë e gjatë jo vetëm nga mediat tona, por...

“Pyll pa derra nuk ka”, u vlerësua me zero pikë nga fqinjët, Anxhela Peristeri flet për herë të parë pas “Eurovision” : Nuk e...

Performanca e Anxhela Peristerit në “Eurovision” u komentua gjerë e gjatë jo vetëm nga mediat shqiptare, por edhe nga ato ndërkombëtare. “Karma” e saj...

Artistja franceze flet për performancën e Anxhela Peristerit në Eurovision, e thotë me “plot gojën”: Ajo është e çmendur, më pëlqen shumë

Ndonëse kanë kalur disa ditë prej natës finale të “Eurovision”, ende portalet dhe mediat vazhdojnë të flasin për performancën madhështore të Anxhela Peristerit. Kësaj rradhe...

Habit Olti Curri: Anxhela Peristeri i ka mbuluar vetë shpenzimet në “Eurovizion”, askush nuk e ndihmoi

Anxhela Peristeri shkëlqeu me performancën e saj në “Eurovision” me këngën "Karma". Ajo arriti të kalonte në finalen e madhe, teksa i gjithë publiku...

Nuk u vlerësuam me pikë nga fqinjët në Eurovision, aktori shqiptar “shpërthen” i revoltuar: O vrromë po jemi komshinj…

Mbrëmjen e djeshme u finalizua “Eurovision” me fitoren e Italisë, ndërsa Shqipëria arriti të rënditet e 21-të me 57 pikë. Ndonëse, Anxhela Peristeri “shpërtheu” në...

Doli e 21-ta në “Eurovizion 2021”, reagon për herë të parë Anxhela Peristeri: Nuk jam mërzitur fare!

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovizion, Anxhela Peristeri ka bërë një reagim për herë të parë, pasi u rendit në vendin e 21-të në këtë...

Italia fituese e Eurovision 2021, Shqipëra renditet në vendin e 21-të

Italia ka fituar edicionin e 65-të të festivalit europian të këngës 2021. Italia me grupin muzikor “Maneskin” me këngën “Zitti e Buoni” ka arritur të...

“Do e mbaj mend gjithë jetën”/ Anxhela Peristeri flet pas performancës në Eurovision dhe tregon pse është e mërzitur

Anxhela Peristeri, e cila elektrizoi skenën e Eurovision-it ka folur menjëherë pas performancës së saj ne naten finale, duke u shprehur e lumtur që...

Shqipëria ndez skenën e Eurovision me këngën “Karma”, VOTONI Anxhela Peristerin

Anxhela Peristeri performoi sonte e dyta në skenën e “Eurovision 2021”, e cila me këngën e saj “Karma” elektrizoi skenën në Roterdam të Holandës...

Lajmet e fundit