Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Anulimi i datës së zgjedhjeve, vendim i Metës apo presion i Bashës?

Anulimi i datës së zgjedhjeve, vendim i Metës apo presion i Bashës?

Vlen për tu theksuar se lëvizja e Metës duket që ia ka rritur pikët personale brenda opozitës. Shfuqizimi i dekretit dhe anulimimi zgjedhjeve...

Lajmet e fundit