Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Antoneta Paluca

Breshëri plumbash në drejtim të bashkëshortëve, ky është çifti Paluca që mbetën të plagosur mbrëmë në Kamëz (Foto)

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e djeshme zonën e Kamëz, ku mbetën të plagosur Preng Paluca dhe Antoneta Paluca. Një shtetas identiteti i të cilit...

Lajmet e fundit