Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

antonella

Bashkëshortja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me format trupore, Messi “çmendet” nga xhelozia dhe bën veprimin e papritur

Lionel Mesi dhe bashkëshortja e tij Antonella, nuk e kanë lënë pas stërviten së bashku duke ruajtur kështu format fizike. Së fundmi, një video e...

Lajmet e fundit