Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Antonela

Antonela tregon se çfarë do të bënte në shtëpi: Do të bëja s*ks dhe…

Vajzat e “Big Brother Vip”ditën e sotme kanë diskutuar duke pyetur njëra- tjetrën se çfarë do të bënin në shtëpi, nëse do të dilnin...

“Më shau në serbisht”/ Si nisi sherri mes Antonelës dhe Big Mamës: Njeri i fëlliqur që vë zjarre në shtëpi…

Në spektaklin e “Big  Brother Vip” ndodhi një debat i ashpër mes Big Mamës dhe Antonelës, pasi kjo e fundit e akuzoi këngëtaren se...

“Kam background, s’jam kot”, revoltohet Antonela: Për 10 muaj kam arritur këtu, imagjino ku do jem pas 5 vitesh

Mbrëmjen e së premtes, balerini Ilir Shaqiri bëri një deklaratë, e cila vijon të krijojë debate të shumta mes banorëve. Ai u shpreh se...

VIDEO/ “Më quajti k*rvë”, Antonela shpërthen në lot: Nuk më ka ndodhur ndonjëherë, ishte bombë

Antonela ka shpërthyer në lot teksa ishte duke biseduar me Einxhelin ditëne sotme për ndodhitë e fundit në shtëpi. Si duket ajo nuk e ka...

VIDEO/ “Më kërcënoi dhe më shau nga ropt”, debat me Antonelës dhe Valonit, këngëtari kërkon të largohet nga shtëpia

Një debat është shënuar në BBV mes Antonelës dhe Valonit. Antonela u ka treguar banorëve se ai e kishte sharë dhe e kishte kërcënuar. “Të...

VIDEO/ “Dhe ti je “llapit” këtu me Sarën”, debat i ashpër mes Antonelës dhe Pajtimit: Po ik se..

Një debat i ashpër është zhvilluar në shtëpinë e BBV mes banorëve. Në debat është përfshirë Antonela, Pajtimi, Sara dhe Einxher. Shkak i debatit është...

“Çfarë lloj s*ksi të pëlqen?” Antonela pa komplekse ngacmon hapur Valonin

Pas hyrjes në BBV, Valon Shehu nuk e ka problem aspak që të ngacmojë vajzat. Së fundmi ka qenë Antonela ajo ka ngacmuar Valonin, duke...

VIDEO/ “Qenke budallicë krejt”, debat i ashpër mes Arjolës dhe Antonelës: Pse po më afrohesh…

Arjola dhe Antonela janë përplasur në një debat të ashpër me njëri-tjetrin pas spektaklit së mbrëmjes së djeshme. Ato filluan të debatonin për zërin e...

VIDEO/ Valoni i futet në tualet, “shpërthen” Antonela: Të jetë hera e fundit që më futesh kur bëj dush

Valon Shehu ka qenë banori më i ri i cili hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Që në momentin që këngëtari u...

Habit Antonela me deklaratën: Unë po e pashë ish-të dashurin më vjen të bëj s*ks me të

Një nga temat më të diskutuara kohëve të fundit ka qenë dhe marrëdhënia e Donaldit me Bora Zemanin. Janë të lidhur apo nuk janë?...

Lajmet e fundit