Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Antonela Prendi

Antonela Prendi e qeshur pas vendimit, gjyqtarja e Tiranës konfirmohet në vetting

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shpalli këtë të premte, më 27 janar, vendimin për konfirmimin në detyrë të gjyqtares së Tiranës, Antonela Prendi. Gjatë seancës...

Merr vlerësim pozitiv për figurën dhe profesionalizmin, gjyqtarja e Tiranës jep shpjegime për pasurinë

Gjyqtarja e Tiranës Antonela Prendi, u përball të enjten më 26 janar me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit,  kur gjatë seancës dëgjimore dha shpjegime...

Lajmet e fundit