Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Antonela Berisha

“Mashtroi se do prezantonte Sanremon”, reagon Antonela dhe publikon “provat e forta”: Do i drejtohem organeve kompetente

Para pak ditësh lajmi se Antonela do të prezatonte në festivalin en johur të “Sanremos” ‘pushtoi’ të gjitha mediat. Mirëpo, nëj gjë e tillë nuk...

“Mario Balotelli më ngacmoi”, Antonela Berisha, tregon takimin me futbollistin në Milano dhe se çfarë i tha ai

Ish-konkurentja e Për’Puthen dhe Big Brother ditën e djeshme ka treguar se e ka ngacmuar futbollisti i njohur Mario Baloteli. Ajo ka treguar se me...

Kledi la shtëpinë e BBV, ja kush janë dy banorët e rinj që u bënë pjesë e lojës

Kledi Hysa ishte banori i radhës i Big Brother Vip që u largua nga shtëpia dhe hoqi dorë nga çmimi i madh. Duket se Kledin...

Godet ish-konkurrentja e Përputhen: Preferoj meshkujt mbi 40 vjeç, mund të më ngacmoni lirisht!

Ish konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha, ka ‘goditur’ me deklaratën e saj në lidhje me meshkujt mbi 40-vjeç. Pikërisht kjo ishte edhe tema për të...

“Kush është ai të më thotë ku*vë”, PLAS sherri, e krahasoi me femrat “që rrinë me këmbët hapur”, Blerimi kërcënohet me jetë nga të...

Antonela Berisha dhe Blerim Dauti dy konkurrentët e “Përputhen” në çdo puntatë të emisionit nuk qëndrojnë pa debatuar me njëri-tjetrin. Madje, madje nuk janë...

Lajmet e fundit