Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

anton martini

“Fali o Zot se nuk dinë çfarë bëjnë’’, Pas shkarkimit nga KPA, reagon Anton Martini: Dje shteti im më “pushkatoi”, beteja ligjore do të...

Ish- Prokurori i Krimeve të Rënda, Anton Martini ka reaguar pas shkarkimit nga detyra nga KPA për problemet me pasurinë. Në deklaratën e tij Martini...

“Më mori para për të transferuar çështjen në Shkodër”, Anton Martini revoltohet në KPA: Janë shpfije! Njëri tentoi të më merrte PENG

Kolegji i Posaçëm i Apelimit mbylli hetimin gjyqësor për dy denoncimet e reja ndaj prokurorit Andon Martini, duke përcaktuar dhe datën për konkluzionet e...

Preç Zogaj i revoltuar: Pse s’e duan prokurorin Anton Martinin? Se ruhet me polici që nga 2008 për shkak të punës, apo se jeton...

Analisti Preç Zogaj është shfaqur tepër i revoltuar në rrjete sociale teksa flet me shumë pasion dhe elozhe për prokurorin e njohur Anton Martini....

Arta Marku bën ndryshime surprizë te Krimet e Rënda, vjen prokurori i njohur

Kryeprokurorja e përkohshme Ara Marku, mësohet se ka urdhëruar ndryshime të befasishme dhe të papritura në dy prokurori. ReportTv bën me...

Lajmet e fundit