Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

antidroge

Operacion i befasishëm antidrogë në Vlorë: Arrestohen 7 trafikantët, mes tyre 26-vjeçarja nga Llakatundi (EMRAT-VIDEO)

Finalizohet një operacion antidrogë  i koduar ''SEVEN'', sekuestrohen 155 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa, arrestohen në flagrancë 7 shtetas, ndërmjet tyre edhe organizatori. ...

Tjetër aksion antidrogë, në pranga 5 trafikantët shqiptarë

Një aksion antidrogë është zhvilluar sot në Greqi, ku në pranga kanë rënë 3 shtetas shqiptarë dhe 2 grekë. Sipas policisë...

Lajmet e fundit