Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

antidroge

Zbardhet operacioni ku u kap speciali i RENEAS: Sekuestrohet kokainë, hashash dhe ekstazi; mijëra euro dhe tre pistoleta, grupi vëzhgohej prej mujash (VIDEO)

SHÇBA zbardh operacionin antidrogë të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku u arrestua speciali i RENEAS Rael Luli dhe disa persona të tjerë....

SHÇBA detaje për operacionin ANTIDROGË: Grupi drejtohej nga speciali i RENEAS Rael Luli, ja në cilat ZONA të Tiranës shpërndahej KOKAINA

Rael Luli, efektivi 27 vjeçar i Forcave Speciale RENEA dyshohet se qëndronte në krye të grupit që shpërndante kokainë në disa zona të Tiranës,...

Policia operacion ANTIDROGË në Tiranë, efektivët arrestojnë kolegun e tyre të RENEAS, në pranga edhe 4 trafikantë (EMRI)

Një efektivë i Forcave Speciale ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës, gjatë një operacioni antidrogë që është zhvilluar mbrëmjen e sotme në...

Operacioni anti-drogë te “Varri i Bamit”, lihen në burg 4 të arrestuarit, gjykata liron nga qelia shoferin me BENZ të zi

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për 4 të arrestuarit pas operacionit anti-drogë në Tiranë. Në burg janë lënë:...

“Hape derën o bythq*r”, VIDEO: Forcave Speciale iu shpëton Benzi luksoz gjatë aksionit antidrogë, kapin gazetarin dhe e shtrijnë në tokë, me duart pas...

Një aksion antidrogë është duke u zhvilluar aktualisht në zonën e “Varrit të Bamit” në Tiranë. Forcat Speciale kanë ndaluar një Mercedes Benz C...

Rrëzohet helikopteri gjatë operacionit antidrogë, vdesin 5 policë në Kolumbi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kolumbi, ku një helikopter është rrezuar duke shkaktuar edhe pesë viktima. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur...

Policia sërish në aksion, vijon operacioni antidrogë në Krujë, një ditë më parë u arrestuan 16 persona

Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA po zhvillojnë një tjetër operacion antidrogë në rrethin e Krujës. Ende nuk dihet se në cilat zona do të...

MEGAOPERACIONI antidrogë arreston 13 persona në Itali, RRJETI drejtohej nga një shqiptar (DETAJE)  

Një operacion i madh mëngjesin e 22 majit nga policia e Bergamos kapi njerëz të ndryshëm të akuzuar për mbajtje, transport dhe shitje të...

DETAJE të reja nga megaoperacioni antidrogë, kush është korçari i dënuar në Greqi, drejtues i grupit kriminal (EMRI)

Zbulohen detaje të reja nga megaoperacioni antidrogë 'Kufiri i Gjelbër' i cili u finalizua pas 10 muajsh hetime. Hetimi zbuloi se...

Megaoperacion ndërkombëtar antidrogë, ‘Brezi i gjelbër’ vë në pranga 61 persona, mes tyre nëndrejtori i spitalit dhe futbollisti

Pas 10 muajsh hetime Policia e Shtetit nën drejtimin e Prokurorisë për Krime të Rënda, në bashkëpunim me njësinë për hetimin e narkotikëve dhe...

Lajmet e fundit