Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Anna Falchi

Nuk lë vend për imagjinatë, prezantuesja zhvishet pas ndeshjes së derbit (FOTO)

Triumfi 3-0 në derbin ndaj Romës ka dërguar në delir tifozët dhe mbështetësit e Lazios që kanë gjetur mënyrat më të veçanta për të...

Lajmet e fundit